Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

S kočárkem Riko vzhůru na dovolenou

Kočárky Riko Basic https://zelenazirafa.cz/cs/188-detske_kocarky_riko si získaly oblibu již mnoha rodin a lidé, co pamatují éru socialismu, si jistě vybaví ty prastaré modely, které s těmi moderními můžete jen stěží srovnávat. Zaměříme-li se například na model Brano Ecco, jenž se řadí k typům 3 v 1, čím vás dokáže oslovit?

kočárek u jezera

Autosedačka – kočárky 3 v 1 jsou známé též pod názvem trojkombinace. Sestávají z klasické hluboké verze pro novorozeňata, sportovního řešení pro odrostlá batolata a autosedačky. Ta je u modelu Brano Ecco v ceně. Autosedačku oceníte při mnoha příležitostech a je jednou z podmínek cestování s malými dětmi na dovolenou.

Konstrukce ze slitiny hliníku – základ moderních kočárků Riko tvoří nosný rám ze slitiny hliníku, dostatečně pevné a zároveň lehké, aby zvládla všechna úskalí různorodých terénů, v nichž se kočárky pohybují.

maminka s kočárkem

Velká robustní kola – průměr kol je zhotoven s ohledem na nerovnosti povrchu při jízdě na procházkách v parcích, v lese nebo na polních cestách. Je velmi důležité, aby spolupracovala s odpruženým podvozkem, a aby se nezaklesla v obtížnějších úsecích mezi kameny, kořeny a různými výmoly.

Pohodlí pro děti i maminky – výrobce kočárků Riko pamatuje i na to, aby se nejen děti cítily v bezpečí a vnímaly při jízdě pohodlí, ale aby to samé zaznamenávaly i jejich maminky. Nezapomínejme na to, že mezi matkou a dítětem zejména brzy po jeho narození vzniká silné pouto, a že se navzájem přenáší na obě bytosti emoce – ty dobré, i ty špatné.

Design – na vzhledu si producenti těchto kočárků nechali opravdu záležet. U modelu Brano Ecco se podařilo důmyslně sladit bílou barvu rámu s vnitřní barvou kol, spodní částí korby a částí rukojeti a některým příslušenstvím, a k bílému základu je pak dle několika variant možno zvolit další barevné řešení, například sytě červené, tyrkysové či hnědé. Barva kočárků má velký význam jak pro děti uvnitř, tak i pro dospělé osoby, které s kočárkem manipulují.