Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Milované moře

Cestování je něco, co opravdu zabaví! Také rádi cestujete anebo jenom nejraději sedíte doma? Je opravdu hodně typů lidi, kteří vždycky nejraději dělají něco jiného. A opravdu nemá smysl, aby jim někdo něco nařizoval nebo přímo zakazoval. Já patřím k té skupině lidi, co nejraději cestuje. Já mám totiž takové zaměstnání, kde mám také povinnost jako zaměstnanec cestovat. Jezdím totiž moc ráda na služební cesty. A musím uznat, že cestování mě opravdu hodně baví. A už jako malá holka jsem si stále dokola opakovala a slibovala jsem si, že nebudu taková domácí puťka, kdy budu jenom stále sedět doma a čekat na to, co se bude dít.

Mám ráda teplo.

Řekla jsem si, že nejlepší bude, když také vezmu osud do svých vlastních rukou a začnu si cestovat sama. A to je právě to, o čem by asi snil každý člověk. A když jsem jednou cestovala do zahraničí, přímo do Chorvatska, tak se mi tam poštěstilo. Potkala jsem tam jednoho muže, se kterým jsem dala slovo a už to začalo. Oba jsme navázali spolu pracovní vztah. A opravdu vám říkám, že lepší situaci jsem zažít vážně nemohla. Dostala jsem perfektní pracovní smlouvu a také jsem měla slíbené pracovní cesty, na které jsem se moc těšila.

Miluji moře.

A tohle mě opravdu hodně bavilo, protože jsem ještě neměla žádnou vlastní rodinu, tak jsem si řekla, že se alespoň vyřadím a procestuji třeba i celý svět. A ono to tak skoro nakonec bylo. A procestovala jsem skoro celé Německo a Ameriku a část Indie, takže jsem opravdu moc ráda, že mi tohle bylo všechno umožněno. Možná kdybych tehdy necestovala do Chorvatska, tak možná sedím jenom někde doma a čekám, co se bude dít dál. Ale na druhou stranu jsou zase lidé, kteří třeba ani nemají rádi cestování nebo na to nemají ani peníze, tak nejraději sedí jenom doma a třeba es koukají na televizi. Každý má přeji jiné priority a já je respektuji.