Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Na značkové autožárovky H7 se můžete spolehnout

Zákonodárci vzali rozum do hrsti a provedli změnu ve vyhlášce, resp. v povinné výbavě osobních automobilů. Do konce roku 2018 mohli policisté při náhodné kontrole pokutovat řidiče za absenci sady autožárovek a pojistek, od ledna 2019 již není povinností vozit s sebou v kufru ani jednu žárovku, ani jednu pojistku.
Rozhodnutí o změně v legislativě přinesla expanze xenonových výbojek a také moderní konstrukce světlometů, které vyžadují odbornou demontáž. U většiny vozidel si totiž řidič sám nedokáže vadnou žárovku vyměnit, a zvláště tam, kde není odstavný pruh, kde je úzká krajnice, a kde schází potřebný komfort prostředí kryté garáže nebo dílny. https://www.minor.cz/workshopy/ Nepředstavitelné je to zvláště v situacích nepříznivého počasí – sněžení, hustého deště či silného větru.osvětlená silnice na okraji města

Rezervní žárovku se vyplatí mít alespoň doma

Náhradní žárovky tedy s sebou vozit nemusíte, přesto byste měli alespoň vědět, které do vašeho vozu „pasují“, ale hlavně si uvědomit, že máte na výběr mezi špičkovými výrobky za dobrou cenu. Jaké výhody máte při zakoupení značkových žárovek s prvotřídními parametry?
Dobrý poměr cena– výkon – všichni renomovaní značkoví výrobci drží ceny svých produktů na tak nízké úrovni, že jde skutečně o levné spotřební zboží, a to se týká i špičkových autožárovek H7 https://www.lightpark.cz/autozarovky-pro-predni-svetla/?par=oznaceni-ece|h7, jako jsou např. Osram Night Breaker Laser nebo Cool Blue Intense. Výkonnostně se přitom jedná o světovou špičku.
Vyřizování reklamací– díky zvládnuté technologii výroby je počet vadných kusů minimální, a pokud na některý takový nedopatřením narazíte, je snadné jej reklamovat. Výrobcům záleží především na dobrém renomé, nikoli na odbývání zákazníka.večerní silnice v Berlíně
Technické parametry jsou prokazatelné– značkoví výrobci nepoužívají klamavou reklamu a ve správně seřízeném světlometu skutečně každý kus vyrobené žárovky poskytuje to, co je uvedeno na výrobním štítku.
Více světla, přijatelnější barva, větší bezpečnost– zvolíte-li některý z výrobků vyššího standardu, získáte širší a delší světelný kužel, více jasu, lépe osvětlenou pravou část krajnice a studenější odstín barvy světla, který je stále v toleranci pro udělení homologace pro silniční provoz. Zvýšíte tím nejen komfort při jízdě, ale především bezpečnost jak pro sebe, tak i pro ostatní účastníky provozu.