Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Se sáčky na zip vzhůru k moři

Elektronika – při cestování je elektronika obvykle nejdražším předmětem, který vozíme s sebou. Proto by se také měla patřičně chránit před poškozením, a to zejména průnikem vody a vlhkosti. Sáčky chrání elektroniku i před prachem a pískem, jsou pro tyto účely naprosto ideální, doslova jako stvořené. Do sáčku vložíte fotoaparát, tablet, mobilní telefon, kameru a třeba i notebook.

káva na dovolené

Káva – někteří lidé si s sebou vozí k moři do kuchyňky v apartmánu vlastní kávu, například alternativní Meltu nebo Ájurvédské kafe, které v tamní oblasti nelze zakoupit. Sáček se zipem pro tyto účely poslouží perfektně, protože je lehký, nezabere mnoho místa a kávu uvnitř bezpečně chrání před vysypáním. Do sáčku se zipem můžete nasypat i kvalitní hnědý třtinový cukr na doslazení kávy.

Kolíčky na prádlo – máte-li zajištěné ubytování v apartmánu s kuchyňkou a s vestavěnými spotřebiči, kde je k dispozici i pračka, budou se vám hodit kolíčky na prádlo. Nežli zbytečně těžkou a velkou dózu, tak raději lehký a skladný sáček.

mořská pláž

Toaletní papír a papírové kapesníky – tyto papírové předměty se vyplatí ukládat do zipových sáčků kvůli zabezpečení před průnikem vody a vlhkosti. Rozmáčený toaleťák a ubrousky či kapesníky vám venku v terénu nebudou k ničemu.

Mořský písek a lastury – pobyt u moře láká ke sběru suvenýrů, například kamenů, písku, šišek borovic a lastur mořských živočichů. K tomu budou sáčky na zip jako dělané. Zipový uzávěr se postará o to, aby se nic nevysypalo do kufru a vše jste domů převezli bez problémů.

Špinavé prádlo – doma odkládáte špinavé prádlo do prodyšného koše, ale co na dovolené? Tam přece nebudete s sebou vláčet proutěný koš na prádlo. Vystačíte opět s docela obyčejným uzavíracím sáčkem, kam se vměstnají zašpiněná trička i propocené ponožky, jejichž odér by vám jistě nebyl vhod hned vedle čistého prádla.