Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Náš kočárek

Když jsem konečně otěhotněla a čekala jsem své první dítě, tak jsem samozřejmě chtěla pro své dítě také dělám to nejlepší. Ihned, jak jsem byla už asi ve čtvrtém měsíci, tak jsem si už rozmyslela, že už začnu nakupovat také nějaké věci a potřeby pro moje první dítě. Nejvíce mě ale taky docela mrzelo, že přítel z toho nebyl tak moc nadšený a nebyl tak moc hrr, stejně jako já. A já jsem chtěla pro své děti to nejlepší a chtěla jsem mít ještě potom druhé dítě, ovšem přítel už o tom ho nechtěl vůbec slyšet. Věděl, jak to bylo hrozné, když jsem třikrát potratila a na počtvrté se to naštěstí podařilo. Sám mi řekl, že už by nechtěl zažít to, že bych zase potratila jejich dítě.

Kočárek je kvalitní.

Takže jsem si ale řekla, že když už jsem těhotná, tak si to pořádně užij a už si nakoupím různé věci pro miminko. Samozřejmě, že jsem chtěla opravdu perfektní a luxusní kočárek. Moje kamarádka mi doporučila, že kočárky, které se prodávají na webové stránce maxim-kocarky.cz, kde jsou také například sportovní kočárky Colibro Maxim-kocarky, které se mi líbily. A kočárky colibro jsou prima také hlavně kvůli tomu, že mají kvalitní nastavitelnou opěrku zad, a to až do úplného lehu. To jsem právě chtěla, protože když budu mít novorozence, tak novorozenec hlavně jenom spinká a leží.

Máme prima kočárek.

Mají také prodlouženou střechu, což oceňuji, protože budu chodit opravdu často ven. A je skvělé také, že mají dvě polohy nastavení nožiček, takže opření nožiček si vlastně potom později dítě může udělat tak, jak se mu bude líbit. Je tady také podpora nohou pro větší dítě, takže to také doporučuji, pokud máte třeba dvě děti a kočárek si střídají. Také ještě je velice praktické, že to má pětibodové bezpečnostní pásy. Tohle se mi opravdu hodně líbilo a také to bylo jedno z toho důvodu, proč jsem si pořídila právě tento kočárek. Je tam také praktická kapsička, a to na stříšce, kde si také můžete u schovat různé drobnosti.