Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Zapůjčení dodávky

Užitkové vozidlo

Nejvíce zastoupeným typem dopravního prostředku na našich silnicích je osobní automobil. Když v něm něco potřebujeme převážet, tak to není problém, protože má zavazadlový prostor a při nehorším se dají sklopit zadní sedadla. Musíme však vždy pamatovat na dostatečné upevnění nákladu, protože v případě nehody by mohl způsobit pěknou paseku. Někdy však tento prostor nestačí, takže je čas přejít na dodávku. Hlavní výhoda spočívá v tom, že nemá více než 3,5 tuny, takže si nemusíme rozšiřovat řidičské oprávnění.

muž před dodávkou

Samozřejmě si musíme zvyknout na větší rozměry a přizpůsobit se trochu jiným jízdním vlastnostem. Je také rozdíl, jestli je nákladový prostor prázdný či je vozidlo plně naloženo. Samotná nakládka je usnadněná díky tomu, že máme vzadu výklopné dveře a mnohdy zde není ani hrana jako u osobního automobilu. U spolehlivých modelů se nemusíme obávat ani vysokých provozních nákladů.

Půjčovna

Když jsme třeba řemeslník a budeme s sebou vozit nářadí včetně materiálu, tak se dodávka mnohdy vyplatí. Ze začátku může postačit i ojetá, ale musíme rozhodně dávat pozor na technický stav, protože řada jich jezdila dost přetížených, a ještě k tomu mohl původní majitel zanedbávat servis.

dodávka na hoře

Když se nám naše vozidlo pokazí či se chystáme třeba stěhovat, tak přijde vhod dodávku si zapůjčit. Půjčovna dodávek Praha 5 je navíc příkladem, že to nemusí být záležitost za spoustu peněz. 500 kilometrů můžeme najet po zaplacení pouhé zápůjčky a následně je nám účtováno 1,5 Kč/km. Ještě musíte počítat s vratnou zálohou 5 000 Kč. Vozy jsou zcela v pořádku, pojištěné a mají dálniční známku. Stačí nám tedy nasednout a vyrazit kam potřebujeme. V nabídce jsou i vozy, které mají třeba 6 míst a za nimi zavazadlový prostor, což může být vhodné vozidlo na stavbu. Čím déle ho máme půjčené, tím levnější je cena za jeden den.