Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Usnadněte si vaše stěhování


Stěhujete se? Jestli ne poprvé, tak jistě víte, jak stresující záležitostí může stěhování být. Než si sbalíte celou svou domácnost, všechno vyklidíte, roztřídíte…máte před sebou zkrátka opravdu hodně práce. Ale nebojte se. Existuje spoustu malých vychytávek, kterými si můžete celý proces stěhování významně usnadnit.

krabice

Najměte si profesionální firmu

Nejlehčí, co můžete udělat, je najmout si profesionální firmu, která vám se stěhováním pomůže. Pomohou vám vypracovat plán stěhování, pomohou s balením, odnosem nábytku a samozřejmě také s převozem. Například služba stěhování bytů Praha vám pomůže také s těžkými břemeny nebo s demontáží věcí v domácnosti.

Zabraňte rozbití vašich věcí v krabicích

Většinu krabic asi nebudete plnit úplně celé, jelikož byste je pak zkrátka neunesli. Pokud ale naplníte krabice jen do poloviny, je nutné, abyste nějak zabránili tomu, aby se věci v nich uložené rozbili. Pokud krabice nějak nevyplníte, věci v ní se budou volně pohybovat a hrozí jejich poškození. Vyplnit je můžete bublinkovou fólií nebo využijte různé reklamní letáky, které seženete zdarma. Ty pak stačí zmačkat a vyplnit s nimi krabice.

Sbalte si krabici, kterou budete vybalovat jako první

Jako poslední byste měli do stěhovacího vozu naložit tu krabici, kterou budete potřebovat vybalit jako první. Co do takové krabice sbalit? Určitě by to měli být věci na převléknutí a nějaké ty čistící prostředky, prací prostředek, pomůcky, které vám usnadní vybalování, hračka na zabavení pro vaše děti anebo pelíšek či misky na jídlo pro vaše mazlíčky.

hračka

Drobnosti zvládnete odvést sami

Pokud si najímáte stěhovací firmu a chcete ušetřit, můžete si drobnosti začít do nového obydlí odvážet už několik dní před stěhováním. To je realizovatelné především, pokud se vaše nové obydlí nachází ve stejném městě, kde bydlíte teď. Stěhováci pak mohou odvést už třeba jen velký nábytek.