Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Víkendová romantika


Chystáte-li se, navzdory dnešnímu smutnému trendu neuzavírání svatby, požádat svou vyvolenou o ruku? Stále ještě věříte, že manželství má cenu a chcete tak dát své přítelkyni najevo, že s ní počítáte pro celý život? Jste romantik a chcete to udělat tak, aby na den, kdy ji požádáte o sňatek, nikdy nezapomněla? V tom případě zkuste pojmout tuto akci ve velkolepém duchu, pozvěte slečnu rovnou na celý víkend k nám. Pražské ubytování u nás je k tomu přímo stvořené.

Jedinečná atmosféra + dobrá cena

Zdá se Vám, že tato dvě slovní spojení nejdou dohromady? Ale ano, jde jen o to vědět, kde je hledat. A právě hotel Prahaje tím jedinečným spojením. Pokoje, které máme pro naše hosty připraveny, jsou vybaveny nádherným dubovým nábytkem, v postelích jsou peřiny z pravého husího prachového peří. Vězte tedy, že Vaše slečna si bude připadat jako v pohádce a rozhodně na Vaši žádost odpoví kladně. Můžete ji pozvat na procházku do blízké zeleně či si posedět v naší restauraci, kde připravujeme vynikající pokrmy již 12 let, sezení je zde možno uvnitř i na venkovní terase.