Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Tejpy různého druhu.


Určitě jste již slyšeli o tejpech, které se využívají ve fyzioterapii. Jsou to speciální náplasti, které mají při správném nalepení zajistit podporu pro svaly a tak tělu zlepšit podporu držení a ulevit od nechtěné bolesti. S těmito tejpy se hodně setkávají sportovci a lidé, kteří trpí nějakými bolestmi. Může se jednat o rekonvalescenci po operaci ramene nebo po vážném pohmoždění svalového svazku. Ovšem nefunguje to tak, že si domů koupíte tejp a nalepíte si ho samy, aniž byste znali anatomii těla a mohli zalepit tu část svalu a těla, kterou zrovna potřebujete. Na to, abyste mohli kvalitně tento druh léčby užívat, musíte mít jisté zkušenosti a znalosti.

tejpy na prsa

Nejlépe vám v tom poradí vzdělaní fyzioterapeuti, kteří vám sdělí v čem je problém a jak ho nejlépe řešit. Ovládají fyziologii těla a přesně vědí jaký sval, kde vede a kde se napojuje na jiný. Když chcete být profíkem, udělejte si kurz nebo školu a pak už si můžete lepit tejpy samy, když ani jedno z toho nemáte, nechte to raději na odborníky, abyste si ještě špatným nalepením nějaké svaly nezablokovali, protože i to se může stát.

tejpy na prsa

Tejpy jsou skvělé věci, které byli vynalezeny a podobné tejpy jsou i na prsa, ale mají splňovat trochu jinou funkci než ulevení od bolesti. Tejpy na prsa https://www.lifties.cz/tapes/ jsou z jiného důvodu, a není to proto, že by vás prsa bolela, ale z toho, že je můžete krásně zpevnit a dát jím jedinečný a přitažlivý tvar. Je to skvělá pomůcka, když si chcete vzít letní šaty z velmi jemného materiálu, nebo když jste na přehlídce jako modelka a většinou máte na sobě takové topy, pod které si nemůžete vzít podprsenku. Je to taková náhrada podprsenky a pohodlný styl jak prsa mít pod kontrolou, aby vám nevypadla na veřejnosti, a nebyl z toho skandál. Pásky jsou prodyšné a na kůži krásně drží i v letní dnech, kdy se člověk více potí.