Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Jak na liquidy do elektronických cigaret?


K tomu, abyste mohli vapovat, potřebujete nějaký vape liquid. Liquidů je na trhu celá řada a musí si vybrat opravdu každý. Ten, kdo s vapováním začíná, bude možná až překvapený, kolik nejrůznějších příchutí je k dostání. Výrobci se rozhodně neomezují pouze na tabák a ovocné příchutě. Ať si vzpomenete na jakoukoliv oblíbenou chuť, je pravděpodobné, že ji najdete i jako příchuť liquidu do elektronické cigarety.

plnění cigarety

Rozdíl je ovšem v tom, v jakém stavu liquid kupujete. Můžete koupit hotový liquid, který je nejsnadnější na používání, nebo si je míchat sami. Podívejme se, jak se liquidy rozdělují.

Hotové liquidy

Pokud chcete mít vše bez práce, můžete si zakoupit již hotové liquidy. Výrobce je většinou vyrábí v různých silách nikotinu, stačí si tedy jen vybrat. Příchutí hotových liquidů není na trhu tolik, jako aromat k namíchání, ale i tak si vybere každý. Výhodou je, že je to nejsnadnější způsob plnění cigarety. Prostě jen koupíte, sundáte uzávěr, naplníte, vapujete. Ze všech možností ale hotové liquidy vycházejí nejdráž.

Míchání vlastních liquidů

Pokud si chcete namíchat zcela vlastní liquid, samozřejmě můžete. Není to nijak složité. Zakoupíte si aroma příchuti, kterou chcete a k tomu beznikotinovou bázi, do které budete aroma přidávat. K tomu můžete přidat i nikotinový booster. Na internetu najdete spoustu kalkulaček, jak se poradit se správnými poměry přísad. Výhodou je, že si můžete vytvořit zcela vlastní příchutě a vychází to nejlevněji. Nevýhodou je více práce a to, že se liquid po umíchání musí nechat i několik týdnů zrát.

shake and vape

Shake and Vape

Mezi vapery je nejoblíbenější systém Shake and Vape. Co to je? Zakoupíte si velkou lahvičku, obvykle o objemu 60 ml, kde je již malé množství aromatu. To dolejete jen bází a opět případně nikotinovým boosterem, protřepete a můžete vapovat. Některé příchutě jsou ale také lepší, když se nechají pár dní odležet. Je to pohodlné, rychlé a levnější, než hotové liquidy.