Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Ano, rozhodnutí je správné

Ale nyní se vše změnilo, váš nový rodinný dům je hotový jen částečně. Je to vlastně jen hrubá stavba, která je naštěstí již zastřešená a může přežít zimní období. A co se změnilo, že stavba stagnuje? Není materiál, nejde nic sehnat. Stavební společnosti zaspali dobu, neměly mnoho materiálu na stavby a rekonstrukce ve svých skladech. Až nyní to poznávají, že udělaly chybu. A co vy, těšili jste se na Vánoce v novém rodinném domě? Bohužel, kdoví kdy se zase stavební materiál objeví na prodej. Ale jedno řešení by bylo, máte přece peníze na stavbu celého domu, proto máte hypotéku. Ale nyní je nemáte za nic vydat, přece je neutratíte za hlouposti. Takže tím možným řešením je koupit si mobilheim, tedy mobilní dům. Koupíte si nový nebo i použitý, záleží jen na vás. A kde ho lze koupit? Například u společnosti, kde probíhá výroba mobilních domů https://www.lavarohouse.cz/.

výhled z mobilheimu

Koupíte si ten, který vám vyhovuje a necháte si ho dopravit na váš pozemek s hrubou stavbou nového domu. Napojíte ho na inženýrské sítě a můžete bydlet. Klidně i natrvalo, mobilní dům má rozměry vašeho bytu v městě, je celoročně obyvatelný a navíc úplně zařízený. Má koupelnu se sprchovacím koutem, skříňkami i umyvadlem a s funkční toaletou. Také je zde kuchyně, a to kompletně zařízená. A to nejen plynovým nebo elektrickým sporákem, ale také i kvalitním digestořem a novou myčkou nádobí.

tady bude mobilheim

Nejen uvedené, ale také i nábytek je zde pro celou vaši rodinu. To znamená postele, sedačka, pohovky, skříně, skříňky, ale také i vybrané vnitřní a vnější obložení, dle vašeho výběru. A to není všechno, ke kompletnímu vybavení mobilního domu patří také i vámi vybraný druh topidel. Takže nemusíte moc váhat, váš nový rodinný dům je hotový jen částečně, ale vy se už můžete nastěhovat do mobilheimu, není problém. Byt vrátíte a budete bydlet v pohodlí a až se situace změní a váš dům se základy bude konečně vybudován, tak se přestěhujete. A z mobilheimu bude ubytování pro hosty.