Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Nebankovní americká hypotéka člověka zachrání v nouzi


Moje kamarádka byla vždycky strašně spokojená, ale najednou se to všechno změnilo. Najednou mi moje kamarádka připadala být strašně zoufalá, nervózní a opravdu jsem si na ní všimla, že už není taková jako bývalá. Dřív jsem si v duchu říkala, z čeho to asi je, že vždycky byla tak vysmátá a teď najednou taková změna. Už to není prostě, co bývalo dříve, a trošku mě to i mrzelo. V duchu jsem si říkala, že má určitě nějaké starosti a že se to časem změní a zlepší, ale spíše mi připadalo, že se to u mé kamarádky zhoršovalo. Vzhledem k tomu, že měla děti, jsem si říkala, že má určitě nějaké starosti s dětmi a prostě třeba řeší nějaké záležitosti, které jsou běžné pro život.

Peníze

Ale říkala jsem si, že je to takové podezřelé, protože opravdu vždycky byla taková vysmátá a spokojená a prostě mi to připadalo až takové divné. S manželem vždycky vycházely velice pěkně, a tak jsem si říkala, že určitě spolu nemají žádný problém, protože vždycky se snažili spolu vycházet hezky a nechtěli se ani moc hádat. Prostě stáli vždycky při sobě, se vším si pomáhali, takže jsem to tak jako kdyby vyloučila. Pak se mi najednou moje kamarádka svěřila jednoho dne s tím, když jsme se potkali, že potřebuje prostě půjčku, protože splácí nějaké závazky a bylo to pro ni takové těžké, a že by si chtěla zrekonstruovat domeček a že ji to tak trápí.

Peníze

Já jsem jí rozhodně řekla, ať si vezme hypotéku, ale že banka jí nepůjčí, tak jsem jí poradila nebankovní americkou hypotéku. Popravdě, můžu vám říct, že kamarádka tohle vyzkoušela a byla strašně spokojená, protože půjčku dostala a opravdu si spravila dům. Zaplatila si svoje veškeré závazky, a můžu vám popravdě říct, že moje kamarádka je od té doby strašně spokojená. Díky tomu, že jsem jí poradila o nebankovní hypotéce, je mi vděčná a už se zase vrátila do svých starých kolejí, kdy je spokojená a vysmátá. Protože to, co člověka trápí, je potřeba říct i druhému člověku.