Teoli Internet může šířit ledacos. I vznešená poselství, i naprosté nesmysly. A pokud to nedokážete rozlišit, je pro vás náš web jistotou, kde se vám neuškodí.

Jak se obléct na svatbu?


Když jdete k někomu na svatbu, měli byste se snažit chovat tak, jak si přejí hostitelé, protože je to jejich svatba a jejich oslava a vy musíte být rádi za to, že vás tam vůbec pozvali a že tam můžete být. To by pro vás mělo být to hlavní, takže si toho važte a snažte se respektovat to, co chtějí právě hostitelé, protože vy si nemáte co určovat. Pokud vám tedy do pozvánky dají přímo barvy, ve kterých byste měli na svatbu přijít, tak je respektujte a oblečte se podle těchto barev, protože je to projev jakéhosi respektu a toho, že jste rádi, že jste na svatbu pozvaní. Nesnažte se zbytečně dělat nějakou černou ovci a pořiďte si něco v této barvě. Hostitelé tam sice nepíšou to, že si máte vzít konkrétně tyto barvy, ale píšou tam, že by byli rádi, což vlastně znamená, že si je máte vzít, abyste ladili s celou svatbou. Tak se snažte hostitelům vyhovět.

svatba

Samozřejmě na svatbu byste se měli obléct slušně, pokud to zase není nijak dáno hostiteli. Někteří vyloženě chtějí ležérní styl, tedy nějaké rozeplé sako vadit nebude, ale pokud vám nic o tomto nenapíšou, tak se od vás očekává, že na svatbu přijdete oblečeni slušně a ve formálním oblečení. To znamená pro ženy nějaké šaty Semoda, pro muže samozřejmě sako, společenské kalhoty a podobně. Nejlepší je také celý outfit doplnit o motýlka případně kravatu, vypadá to pak mnohem lépe, věřte nám.

prstýnky

Celé by to mělo být doplněno o vkusné boty, mohou to být lodičky nebo sandály u žen, u mužů pak ale společenské kalhoty, tam nic jiného nepřipadá v úvahu. Samozřejmě byste se měli snažit dresscode vždy dodržet a být oblečen tak, jak se od vás očekává. Ženy by hlavně neměly mít nějaké bílé šaty, protože by mohly zazdít nevěstu a je to přeci jen její den. Nesnažte se proto obléct nějak zvláštně, abyste na sebe zbytečně neupoutali pozornost, mohlo by se vám to vymstít a už by vás nikdo na svatbu nikam nepozval, protože na tohle se dává pozor. Bílé šaty zkrátka ne!